...of selecteer een expertisedomein: (Start opnieuw)

  1. Amery, Fien

    Amery, Fien

    B390-plantenteelt, B410-bodembeheer, B434-agrochemie (fosfaat, fosfor), P305-milieuchemie (bodemchemie, waterchemie)

  2. Baert, Joost

    Baert, Joost

    B390-veredeling (cichorei, voedergras)

  3. Baeyen, Steve

    Baeyen, Steve

    B110-bioinformatica, B390-gewasbescherming, T360-biochemische-technologie

  4. Bawin, Yves

    Bawin, Yves

    B110-bioinformatica, B300-plantenfylogenie

  5. Berkvens, Nick

    B390-gewasbescherming

  6. Bernaert, Nathalie

    Bernaert, Nathalie

    B420-voeding, T430-levensmiddelentechnologie

  7. Bijttebier, Jo
  8. Brink, Madri

    Brink, Madri

    B400-veeteelt, B420-voeding

  9. Buijs, Stephanie

    B360-dierenfysiologie, B380-dierlijke-ethologie

  10. Calsyn, Evelien

    Calsyn, Evelien

    B390-tuinbouw (azalea)

  11. Cnops, Gerda

    Cnops, Gerda

    B225-plantengenetica, B290-fysiologie-van-niet-vasculaire-planten, B290-morfologie-van-planten (QIUINOA, Rode klaver), B390-plantenteelt (QUINOA), T490-biotechnologie

  12. Constantin, Elena

    B390-tuinbouw

  13. Cooreman, Kris

    Cooreman, Kris

    B350-ontwikkelingsbiologie-bij-dieren (contaminanten, effecten, groei en ontwikkeling), B360-dierenfysiologie (contaminanten, ecotoxicologie, effecten), P310-enzymologie (contaminanten, ecotoxicologie, effecten), P320-nucleïnezuren (contaminanten, ecotoxicologie, effecten)

  14. Damme, Nicole

    Damme, Nicole

    B390-gewasbescherming (nematologie)

  15. De Backer, Mathias

    B390-gewasbescherming, B390-plantenteelt

  16. De Backer, Annelies

    De Backer, Annelies

    B280-dierenecologie (benthos, impactstudie, marien, Noordzee), B320-taxonomie-van-dieren (macrobenthos)

  17. De Boever, Johan

    De Boever, Johan

    B360-dierenfysiologie (in vitro technieken, kuilkwaliteit, nylonzakjesmethode, rundvee, voederwaardering)

  18. De Campeneere, Sam

    De Campeneere, Sam

    B360-dierenfysiologie (methaan, stikstof metabolisme, verteringsfysiologie), B400-veeteelt (emissies, excreties, melkvee, rundvee), B420-voeding (bijproducten, emissies, excreties, milieu, rantsoenen)

  19. De Clercq, Hervé

    De Clercq, Hervé

    B390-veredeling (groenbedekkers, groenten)

  20. De Clercq, Nikki

    De Clercq, Nikki

    B230-microbiologie (moleculaire methoden, schimmels), P300-analytische-chemie (HPLC-UV, mycotoxines)

  21. De Jonghe, Kris

    De Jonghe, Kris

    B390-fytopathologie

  22. De Keyser, Ellen

    De Keyser, Ellen

    B220-genetica, B225-plantengenetica (azalea, Festulolium, Rosaceae)

  23. De Loose, Marc

    De Loose, Marc

    B390-plantenteelt ( reststromen, cis- en transgenese, coexistentie), B420-voeding (detectie, GMO, voedselallergenen)

  24. De Man, Sofie

    De Man, Sofie

    B420-voeding, T430-levensmiddelentechnologie

  25. De Reu, Koen

    De Reu, Koen

    B230-microbiologie (Klassieke microbiologie, Microbiologische voedselveiligheid, Reiniging en desinfectie, Voedselpathogenen)

  26. De Schepper, Sandra

    B225-plantengenetica (epigenetica), B390-veredeling (azalea, bloemkleursporten)

  27. De Swaef, Tom

    De Swaef, Tom

    B310-fysiologie-van-vasculaire-planten (abiotic stress tolerance, ecophysiology, plant models, plant water relations), B390-plantenteelt

  28. De Vliegher, Alex

    B390-plantenteelt (grasland, vlinderbloemigen, voedergewassen)

  29. Debode, Jane

    Debode, Jane

    B390-fytopathologie (aardbei, biologische bestrijding, bodem, Colletotrichum , microbiologie, qPCR, Verticillium), B410-bodembeheer

  30. Debruyne, Sieglinde

    Debruyne, Sieglinde

    B350-ontwikkelingsbiologie-bij-dieren, B360-dierenfysiologie

  31. Debusschere, Elisabeth

    B280-dierenecologie

  32. Delbare, Daan

    Delbare, Daan

    B320-systematische-zoölogie (vissen), B402-aquacultuur (duurzaamheid, kosten-baten analyse, maricultuur, recirculatietechnieken, stress, voeding, ziekteresistentie), B402-visteelt (duurzaamheid, kosten-baten analyse, maricultuur, recirculatietechnieken, stress, voeding, ziekteresistentie)

  33. Delezie, Evelyne

    Delezie, Evelyne

    B350-groei-van-dieren (additieven, gezondheid, huisvesting, leghennen , vleeskuikens, voeding)

  34. Demeyer, Peter

    Demeyer, Peter

    B434-agrochemie (ammoniak, broeikasgassen, fijn stof, geur), P240-gas-en-vloeistofdynamica (emissies, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie), T420-landbouwtechnologie-landbouwmachines-boerderijbouw (emissireducerende technieken, stalsystemen)

  35. Derweduwen, Jozefien

    B280-dierenecologie (benthos, demersale vis, marien, menselijke activiteiten)

  36. D'Haene, Karoline

    D'Haene, Karoline

    B390-plantenteelt (bemesting), B410-bodembeheer (bodemkwaliteit, nutriëntenverliezen)

  37. Dhooghe, Emmy

    Dhooghe, Emmy

    B390-tuinbouw

  38. D'Hose, Tommy

    D'Hose, Tommy

    B390-plantenteelt (gewasopbrengst, vruchtwisseling), B410-bodembeheer (bodem organische stof, bodemkwaliteit, compost, nematoden, regenwormen)

  39. Duquenne, Barbara

    Duquenne, Barbara

    B420-voeding, T430-levensmiddelentechnologie (procesontwikkeling, productkwaliteit, productontwikkeling, productsamenstelling)

  40. Ebrahimi, Negin

    Ebrahimi, Negin

    B390-fytopathologie

  41. Eeckhaut, Tom

    Eeckhaut, Tom

    B210-weefselcultuur (embryo rescue, interspecifieke hybridisatie, polyploïden, protoplasten), B225-plantengenetica (asymmetrische fusie, kruisingsveredeling, somatische hybridisatie), B390-veredeling (kruisinbgsbarrières, ongereduceerde gameten, ploïdie, prebreeding), B432-sierplantenteelt (chrysanthemum, potazalea, rhododendron, spathiphyllum)

  42. Fonteyne, Simon

    B310-fysiologie-van-vasculaire-planten (kiltetolerantie, miscanthus)

  43. Fraiture, Marie-Alice

    B225-plantengenetica, B390-plantenteelt, B680-volksgezondheid, T490-biotechnologie

  44. Heerkens, Jasper

    B360-dierenfysiologie (borstbeen, poot problemen, snavel), B380-dierlijke-ethologie (leghennen, verenpikkerij)

  45. Herman, Lieve

    Herman, Lieve

    B420-voeding, T430-levensmiddelentechnologie, T490-biotechnologie

  46. Heungens, Kurt

    Heungens, Kurt

    B390-fytopathologie, B390-gewasbescherming

  47. Heyndrickx, Marc

    Heyndrickx, Marc

    B230-microbiologie (bederfflora, typering, zoönosen), T430-levensmiddelentechnologie (Food Pilot, levensmiddelenmicrobiologie, probiotica)

  48. Hoedekie, Annemie

    Hoedekie, Annemie

    B390-fytopathologie, B390-gewasbescherming

  49. Hostens, Kristian

    Hostens, Kris

    B320-zoögeografie

  50. Hubeau, Marianne

    B420-voeding, B430-bosbouw

  51. Kips, Lies

    B420-voeding (Analyse), T430-levensmiddelentechnologie (Reststroom valorisatie, Stabilisatietechnieken, Voedselprocessing op pilootschaal)

  52. Lauwers, Ludwig

    Lauwers, Ludwig

    B390-plantenteelt (landbouwbedrijfseconomie)

  53. Leen, Frederik

    Leen, Frederik

    B400-veeteelt, S187-landbouweconomie

  54. Leus, Leen

    Leus, Leen

    B390-veredeling (flowcytometrie, in-vitro, ploïdie, sierteelt, ziekteresistentie)

  55. Lootens, Peter

    Lootens, Peter

    B290-morfologie-van-planten (beeldanalyse, fenotypering), B310-fysiologie-van-vasculaire-planten (abiotische stress, chlorofylfluorescentie, fotosynthese, groei, kiltetolerantie), B390-plantenteelt (close remote sensing, precision agriculture), B390-tuinbouw, B432-sierplantenteelt (azalea), T111-beeldverwerking (fenotypering, planten)

  56. Lourenço Ribeiro Alves, Marta

    Lourenço Ribeiro Alves, Marta

    B350-groei-van-dieren, B360-dierenfysiologie (pluimvee), B400-veeteelt (pluimvee), B420-voeding (pluimvee)

  57. Luyckx, Kaat

    B230-microbiologie (MRSA, Salmonella)

  58. Maes, Martine

    B230-bacteriologie (genoom-sequenering, typering, fylogenie, barcode, gemeenschappen), B390-fytopathologie (plant-pathogeen interactie), B390-gewasbescherming (niet chemisch, geïntegreerde, diagnostiek, quarantaine, Nationaal ReferentieLaboratorium, soil, rhizosfeer, fylosfeer)

  59. Maselyne, Jarissa

    Maselyne, Jarissa

    B400-veeteelt, T121-signaalverwerking, T125-automatisatie

  60. Millet, Sam

    Millet, Sam

    B360-dierenfysiologie (diervoeding), B400-veeteelt (varkenshouderij), B400-zoötechniek (varken)

  61. Molnár, Anikó

    Molnár, Anikó

    B400-veeteelt

  62. Muylle, Hilde

    Muylle, Hilde

    B225-plantengenetica, B390-plantenteelt, B390-veredeling (biomassa, brachypodium, celwandverteerbaarheid, energieteelten, mais, Merkergestuurde veredeling, miscanthus, moleculaire merkers, raaigras, voederkwaliteit), T490-biotechnologie

  63. Nelissen, Victoria

    B410-bodembeheer (Biochar)

  64. Nuyttens, David

    Nuyttens, David

    B390-gewasbescherming, T420-landbouwtechnologie-landbouwmachines-boerderijbouw (Spuittechniek)

  65. Pannecoucque, Joke

    Pannecoucque, Joke

    B390-fytopathologie, B390-gewasbescherming, B390-plantenteelt (rassenonderzoek)

  66. Pecceu, Ellen

    Pecceu, Ellen

    B280-dierenecologie (benthos, human impacts, marine spatial planning)

  67. Peeters, Shanna

    B230-bacteriologie, B390-gewasbescherming

  68. Pluym, Liesbet

    B750-diergeneeskunde

  69. Rasschaert, Geertrui

    Rasschaert, Geertrui

    B230-microbiologie (Salmonella, Campylobacter, MRSA), B420-voeding (zoönosen, typering, fermentatie systemen)

  70. Reubens, Bert

    Reubens, Bert

    B390-plantenteelt, B410-bodembeheer, B430-bosbouw, B431-tropische-landbouw

  71. Rijckaert, Georges

    B390-plantenteelt (gele mosterd, grassen, Rode klaver, zaadteelt, zaadteelttechniek)

  72. Roldán-Ruiz, Isabel

    Roldán-Ruiz, Isabel

    B270-plantenecologie (DNA-merker, populatie genetica), B310-fysiologie-van-vasculaire-planten (abiotische stresstolerantie), B390-veredeling (genetica, koppelingskaart, raaigras, rode klaver), T490-biotechnologie

  73. Rombouts, Sofie

    B390-gewasbescherming, T490-biotechnologie

  74. Ruttink, Tom

    Ruttink, Tom

    B110-bioinformatica, B191-plantenbiochemie, B210-weefselcultuur, B225-plantengenetica, B310-fysiologie-van-vasculaire-planten, T490-biotechnologie

  75. Ruysschaert, Greet

    Ruysschaert, Greet

    B410-bodembeheer (Biochar, Bodembewerking, Fosfor, Koolstof, Stikstof)

  76. Soetaert, Maarten

    B340-dierenmorfologie (histologie, letsels), B402-aquacultuur (circulatiesystemen, houden van dieren), P260-gecondenseerde-toestand-elektrische-eigenschappen (electrofishing, elektrische velden in water, pulsvisserij), T410-aanverwante-technologie (biofilters, luchtzuivering, micropolluenten, waterzuivering)

  77. Sonck, Bart

    Sonck, Bart

    B380-dierlijke-ethologie, B400-veeteelt, T125-automatisatie

  78. Stadig, Lisanne

    B380-dierlijke-ethologie (dierenwelzijn, diergedrag)

  79. Taverniers, Isabel

    Taverniers, Isabel

    B420-voeding (GGO's, moleculaire merkers, moleculaire methoden, plantenbiotechnologie, voedsel allergenen, voedsel authenticiteit)

  80. Torreele, Els

    Torreele, Els

    B100-theoretische-biologie, B350-groei-van-dieren, B402-aquacultuur

  81. Tuyttens, Frank

    Tuyttens, Frank

    B380-dierlijke-ethologie (dierenwelzijn, diergedrag, gedrag, kip, konijn, landbouw, rund, varken, veehouderij)

  82. Uhlmann, Sven Sebastian

    Uhlmann, Sven Sebastian

    B280-dierenecologie, B402-aquacultuur, B402-visteelt

  83. Van Bogaert, Noémi

    Van Bogaert, Noémi

    B390-fytopathologie (virologie), B390-gewasbescherming (virologie)

  84. Van Coillie, Els

    Van Coillie, Els

    B230-microbiologie (houdbaarheid, moleculaire methoden, voedselpathogenen)

  85. Van Damme, Veerle

    B390-gewasbescherming

  86. Van den Broeke, Alice

    Van den Broeke, Alice

    B750-diergeneeskunde

  87. Van den Meersche, Tina

    B230-microbiologie (Campylobacter, E.coli, Salmonella), P300-analytische-chemie (bodem, diergeneesmiddelen, mest, residu-analyse), P320-nucleïnezuren (antibioticaresistentie, qPCR)

  88. Van der Linden, Inge

    B230-bacteriologie

  89. Van Droogenbroeck, Bart

    Van Droogenbroeck, Bart

    B390-plantenteelt (bio-gebaseerde economie, coexistentie, genetisch materiaal), B390-tuinbouw (glastuinbouw, molecular farming, plantenbiotechnologie), B390-veredeling (allergenen, bioactieve componenten, plantenbiotechnologie)

  90. Van Hoey, Gert

    Van Hoey, Gert

    B280-dierenecologie (benthos, indicatoren, marien, menselijke activiteiten)

  91. Van Huylenbroeck, Johan

    Van Huylenbroeck, Johan

    B210-weefselcultuur, B225-plantengenetica, B390-tuinbouw, B390-veredeling (landbouwgewassen, sierplanten), B432-sierplantenteelt

  92. Van Laecke, Kristiaan

    Van Laecke, Kristiaan

    B390-gewasbescherming

  93. Van laer, Eva

    B100-theoretische-biologie, B360-dierenfysiologie, B380-dierlijke-ethologie

  94. Van Laere, Katrijn

    Van Laere, Katrijn

    B390-veredeling (cytogenetica, in vitro technieken, microscopie, moleculaire merkers, sierteelt, soortkruisingen), B432-sierplantenteelt (veredeling)

  95. Van Meervenne, Eva

    B230-microbiologie (Antibioticum resistentie transfer, plasmidetransfer)

  96. Van Nuffel, Annelies

    B380-dierlijke-ethologie, B400-veeteelt, B400-zoötechniek, T125-automatisatie

  97. Van Pamel, Els

    Van Pamel, Els

    B420-voeding (contaminanten), P300-analytische-chemie (LC-MS/MS), T430-levensmiddelentechnologie (moleculaire microbiologie)

  98. van Parijs, Frederik

    B225-plantengenetica, P160-statistiek, T490-biotechnologie

  99. Van Poucke, Kris

    Van Poucke, Kris

    B390-fytopathologie, B390-gewasbescherming

  100. Van Royen, Geert

    Van Royen, Geert

    B420-voeding (vlees), P300-analytische-chemie (molecularly imprinted polymers), T430-levensmiddelentechnologie (processingtechnieken)

  101. Van Waes, Chris

    Van Waes, Chris

    B434-agrochemie (ruwvoederkwaliteit, NIRS, bodem-, potgrond- en compostanalyse)

  102. Van Waes, Johan

    B390-plantenteelt (rassenonderzoek)

  103. Van Wesemael, Dorien

    Van Wesemael, Dorien

    B400-veeteelt (melkvee, methaan)

  104. Van Weyenberg, Stephanie
  105. Vandecasteele, Bart

    Vandecasteele, Bart

    B410-bodembeheer (bio, compost, fosfor beschikbaarheid, nutriëntenbeheer), P305-milieuchemie (biomassa), P510-pedologie (bodem organische stof, bodemchemie, bodemkwaliteit, bodemvruchtbaarheid)

  106. Vanden Nest, Thijs

    Vanden Nest, Thijs

    B390-plantenteelt (akkerbouwteelten), B410-bodembeheer (bodem organische stof, fosfor, fosfor beschikbaarheid, fosforanalyse van bodem & water, fosforpercolatieproeven, fosforuitspoeling, organische meststoffen, veldproeven)

  107. Vandendriessche, Sofie

    Vandendriessche, Sofie

    B280-dierenecologie (epibenthos, menselijke activiteiten)

  108. Vanderhasselt, An

    B390-plantenteelt (mais), B410-bodembeheer (Koolstof)

  109. Vangeyte, Jürgen

    Vangeyte, Jürgen

    B390-plantenteelt, B400-veeteelt, T111-beeldverwerking, T121-signaalverwerking, T125-automatisatie, T125-robotica

  110. Vansteenbrugge, Lies

    Vansteenbrugge, Lies

    B280-dierenecologie (gelatineus zoöplankton, marien)

  111. Verhaegen, Bavo

    B230-microbiologie (STEC/VTEC/HUSEC)

  112. Verhaeghe, Thomas

    B420-voeding, P300-analytische-chemie, T430-levensmiddelentechnologie

  113. Verhegghe, Marijke

    B230-microbiologie (Methicilline-resistente Staphylococcus aureus, Mycobacterium avium subsp. paratuberculosis)

  114. Viaene, Nicole

    Viaene, Nicole

    B390-gewasbescherming (nematologie)

  115. Viaene, Jarinda

    Viaene, Jarinda

    B270-plantenecologie, B410-bodembeheer (biochar, compost, nutriëntenbeheer), B432-sierplantenteelt, P510-pedologie (bodemkwaliteit, bodemvruchtbaarheid, organische stof)

  116. Vleugels, Tim

    Vleugels, Tim

    B290-morfologie-van-planten, B390-fytopathologie (Sclerotinia), B390-veredeling (groenbedekkers, klaver, veredeling, zaadproductie)

  117. Waeyenberge, Lieven

    Waeyenberge, Lieven

    B390-gewasbescherming (moleculaire diagnostiek, moleculaire methoden, nematologie)

  118. Wesemael, Wim

    Wesemael, Wim

    B390-gewasbescherming (beheersing, Meloidogyne, nematologie, overleving)

  119. Willems, Tomas

    B280-dierenecologie (benthos, duurzame visserij, mariene ecology, tropische garnalen , visserijbiologie)

  120. Witters, Johan

    Witters, Johan

    B390-gewasbescherming (acarologie, biologische bestrijding, entomologie)

  121. Wustenberghs, Hilde

    Wustenberghs, Hilde

    B390-tuinbouw (gewasbescherming, indicatoren, relatie landbouw-milieu)

  122. Zenner, Annemie

    B100-algemene-evolutieleer, B260-mariene-biologie (Noordzee, North Sea), B280-dierenecologie, B350-groei-van-dieren (Biomarker, Biomerker, environment, groei, growth, life cycle biology, microscopy, vissen, visserijbiologie), B380-dierlijke-ethologie (animal behaviour, behaviour, bison, bizon, diergedrag, gedrag, Gedragsbiologie, nematoden, nematologie, nematology), B390-gewasbescherming (biological control, biologische bestrijding, duurzame visserij, entomologie, entomology, entomopathogenic nematodes, klassieke microbiologie, microbiologie, microbiology, microscopie, n, Natuurlijke plaagbeheersing, nematoden, nematologie, nematology), B440-anatomie (nematoden, nematodes, Noordzee, North Sea, vissen)

  123. Zwertvaegher, Ingrid

    Zwertvaegher, Ingrid

    B390-gewasbescherming (Regensimulatie, Spuittechniek), B400-veeteelt (Melkmachines, Speenmorfologie, Uiergezondheid)